← אתר אינטרנט מותאם אישית

בסייטפלקס משלבים בשלמות בין תכנים וגראפיקה, בעוד שהלקוח יקבל את התוכנה הדרושה לו לפי דרישותיו, תקציבו וצרכיו. עם התחייבות לשרתו על הצד הטוב ביותר. נשמח אם תהיה מעוניין להצטרף.

אתרים בהתאמה אישית

מזער

השרות הניתן על-ידינו משקף באופן ישיר את חזון החברה ומשימתה, אנו מציעים ללקוח קורת-גג אחת לכל דרישות האינטרנט שלו - עיצוב אתר, בניית אתר, ניהול תכניו וכד'. אנו נעשה כל מה שצריך על מנת שהאתר ייצא בדיוק על פי הדרישות.

ניתן לקבל מידע אודות עבודות שעשינו בדף תיק העבודות, לחץ כאן למעבר אל דף זה.

שידרוג אתר קיים

מזער

אם ברצונך לשנות ולקדם את אתר האינטרנט, אולם בחרת שלא להקים אתר מחדש, אלא לשדרג. אנשי הצוות סייטפלקס רכשו ניסיון רב בעבודה עם שידרוג אתרים מכל הסוגים. לקוחות המעוניינים לחדש, להרחיב או לרענן אתר אינטרנט קיים. פנו אלינו בהקדם

  • עיצוב מחדש של האתר ללא שינוי בתוכן
  • הוספת רכיבים והרחבות לאתר קיים
  • יצוא-נתונים לאתר אינטרנט חדש
  • התאמת אתר למכשירים סלולרים

אתרים לסלולרי

מזער

אתר שנתמך במכשירים ניידים הוא אתר רספונסיבי (לפי תקן W3C) שיודע לזהות באופן אוטומאטי את הפלטפורמה של הגולש ולהציג את תכניו לפי גודל המסך של ההתקן . 

לא רק שבניית אתר סלולרי תבטיח לכם אחידות וניראות מכל מקום בו נמצא המשתמש, גלישה בנוחות באתר שהותאם לגלישה באמצעות הסלולרי תעלה את הסיכוי שהמשתמש יבצע פעולה באתר. קרא עוד אודות אתר לנייד

אתרי מסחר אלקטרוני

מזער

באמצעות רשת האינטרנט נוצרה תשתית המאפשרת לעקוף מכשולים רבים בין המוכר לקונה (למשל: ריחוק גאוגרפי ופערי זמן), כך שתופעת המסחר האלקטרוני, שגדלה מאוד בעשור האחרון, משנה במידה ניכרת את מערכות יחסים שהוגדרו בין אנשי-המקצוע במשך השנים ומקרבת את מאפייני השווקים המקומיים לשוק גלובאלי מאוחד. 

בתור בעל עסק, אתה חייב  להפנות את משאביך להפעלת מערכת שמשרתת את צרכים אלה. קרא עוד בנושא בניית חנות וירטואלית

טופס פנייה

טופס פנייה

לקוחות ממליצים

איתי מימון, visitspainandportugal 
אני שמח וגאה באתר שעיצבתם בשבילי. מדובר בצוות אנשים מיומן שידע לקלוע לכל מטרה שהצבתי, אני שמח לדעת שתמשיכו ללוות אותי גם בהמשך הדרך.  

 עופר ניצן, מעצב גראפי
 הכרתי את סייטפלקס לפני כמה שנים בכנס של איגוד האינטרנט,  מאז הצלחנו למנף את העסק שלי ולהביא אותו לצמיחה תוך חיפוש תמידי של חידושים בעולם האינטרנט. החבר'ה האלה הם חלוצים אמיתיים. תמיד שומרים על קשר, במייל או בטלפון.

 קרא עוד