תכונות ויתרונות

מזער

חותם אתר

חותם האתר הוא ייצוג גרפי של ההגנה שלך - הסיבה העיקרית שאנשים קונים ב-SSL. הוא משמש כתזכורת מתמדת ללקוחות שהאתר שלך מוגן ובטוח לשימוש. רוב משתמשי האינטרנט יחפשו את החותם טרם ביצוע רכישה באתר. אז חשוב שיהיה אחד!

 

תמיכה מעולה

אנחנו ידועים במתן השירות הטוב ביותר בענף. זאת כנראה הודות לצוות התמיכה של כוכבים  - בנוסף להיותם בעלי ידע רב מאוד, אנשי צוות התמיכה, הם חלק מהאנשים הכי נחמדים, מועילים ביותר שאי פעם תפגשו. הם זמינים 24/7 כדי לענות על שאלות ולתת עצות.

 

תמיכה מלאה בדפדפנים

אנו בודקים באופן שגרתי את תעודות SSL שלנו, על מנת להבטיח שכל הדפדפנים בשוק יכירו אותם. משמעות דבר היא כי הרוב המכריע של הדפדפנים בעולם יכיר את התעודות שלנו אלה ולא יראה דגל אדום עקב תעודה בלתי מוכרת או  הגנה שלא מאובטחת מוצפנת. כל התעודות שלנו נתמכות על ידי כל הדפדפנים הפופולריים.

 

רמת הצפנה

אבטחה נקבעת על ידי מספר הסיביות המשמש ליצירת מפתח ההצפנה, אשר לאחר מכן משמש להצפנת נתונים. רוב תעודות ה-SSL שלנו משתמשות במפתח בגודל 256 סיביות או הצפנה של 128 סיביות, בהתאם ליכולות של השרת. שני 256סיביות  - ו128 סיביות הן סטנדרט להגנה על נתונים בתעשייה.

 

תעודות SSL בסיסיות

מזער
 

תעודת אבטחה ב-SSL פופולרית וזולה מבית Comodo, אידיאלית לאבטחת בלוגים, אתרים תדמיתיים, אתרי מסחר אלקטרוני בנפח נמוך. התעודה תקפה לדומיין יחיד. (לדוגמא תעודה אחת תשמש עבור example.co.il וגם עבור www.example.co.il).

מידע נוסף

עלות שנתית ₪99.00
 ( ₪115.83מע"מ כלול)

 

תעודה מסוג Domain Validation מתאימה לארגונים ומארחי אינטרנט כדי לאבטח מספר אתרי אינטרנט בתוך תעודה אחת עד 100 תחומים, ובכך לאחד את כל התחומים לתוך תעודת אבטחה אחת. מוכנה לשימוש מיידי מרגע האישור.

מידע נוסף

עלות שנתית ₪289.00
 ( ₪338.13מע"מ כלול)

 

תעודת SSL Wildcard היא פתרון חסכוני לאבטחה ללא הגבלה של תת-דומיינים עבור דומיין יחיד. התעודה קלה התקנה, חוסכת המון זמן ומאמץ בתחזוקה (לדוגמא התעודה תקפה ל: www.yourdomain.com, secure.yourdomain.com, mail.yourdomain.com וכד').

מידע נוסף

עלות שנתית ₪799.00
 ( ₪934.83מע"מ כלול)

תעודות SSL מתקדמות

מזער
 
תעודה במחיר הוגן ברמה המקצועית שמאמתת את החברה שמאחורי האתר, כמו כן את שם הדומיין ונושאת אחריות ע"ס $50,000. התעודה מספקת אמינות משופרת ומעלה את אמון הצרכנים. התעודה מגיעה עם חותם באתר בחינם ולוקחת עד שני ימי עסקים להנפקה. מידע נוסף
עלות שנתית ₪329.00
 ( ₪384.93מע"מ כלול)

 

תעודה SSL Organization Validation ל-3 דומיינים, מושלמת עבור ארגונים עם תחומים רבים ושונים המתארחים בשרתים שונים. ניתן לאבטח עד 100 דומיינים. חיסכון אדיר בזמן וכסף, תוך מתן רמה גבוהה של אמון. ניתן לקבל את התעודה בכ-2 ימי עסקים.

מידע נוסף

עלות שנתית ₪729.00
 ( ₪852.93מע"מ כלול)

 
קבל את הפס הירוק! בעזרת SSL Comodo Extended Validation תוכל להגדיל את המכירות שלך על ידי צביעה בירוק של הכתובת בדפדפן. מבטיח למבקרי האתר, כי הם בתחום מאובטח מאוד. SSL EV מספק אימות עסקי מלא ועשוי להימשך כ-10 ימי עסקים. מידע נוסף
עלות שנתית ₪999.00
 ( ₪1,168.83מע"מ כלול)