אז מה חושבים עלינו?

מזער
יגאל כהן, מאמן אישי - יום רביעי 20 מרץ 2013

לפני שבועות ספורים החלטתי לבנות אתר אינטרנט ולקבל שרות תמיכה שוטף. פניתי לחברת סייטפלקס למידע נוסף והצעת מחיר. בנוסף היחס האוהד, המקצועיות, מתן ייעוץ, סיוע והרבה אכפתיות לא הותירו לי ספק. אני מרוצה ויודע שיש לי גב בכל הנוגע להפעלת האתר.חשוב לציין היחס האישי והחם של עדיאל, בידיו שליטה טוטאלית במערכת הניהול, התגובות המיידיות לפניות שלי ופתרון לכל בעיה גורמים לי להרגיש נוח. אני יודע שאני בידיים טובות.

 
אבי גרינברג, אורט נתניה - שבת 02 פברואר 2013

לאחר שבדקנו והתייעצנו עם אנשי מקצוע בתחום האינטרנט והאתרים, קיבלנו את ההצעה האטרקטיבית ביותר מסייטפלקס. במהלך הפרויקט קיבלנו ייעוץ וליווי שאין כדוגמתם שהוסיפו רבות ליעילות בהתאמת האתר שלנו ואנו מרגישים כי אנו מקבלים את השירות הטוב ביותר

 
עופר ניצן, מעצב גראפי - יום רביעי 24 אוקטובר 2012

הכרתי את סייטפלקס לפני כמה שנים בכנס של איגוד האינטרנט,  מאז הצלחנו למנף את העסק שלי ולהביא אותו לצמיחה תוך חיפוש תמידי של חידושים בעולם האינטרנט. החבר'ה האלה הם חלוצים אמיתיים. תמיד שומרים על קשר, במייל או בטלפון.

 
איתי מימון, visitspainandportugal - יום שישי 07 ספטמבר 2012

אני שמח וגאה באתר שעיצבתם בשבילי. מדובר בצוות אנשים מיומן שידע לקלוע לכל מטרה שהצבתי, אני שמח לדעת שתמשיכו ללוות אותי גם בהמשך הדרך. 

 
סיון כהן, פלאי-טבע - יום חמישי 23 אוגוסט 2012

ברצוני להמליץ בחום על שירותי חברת סייטפלקס, בעזרת מתן פתרונות פרקטיים, ליווי אישי צמוד ומקצועי והתחשבות בצרכים שלי. אני בטוחה כי בדרך זו תמשיך לעשות עבודה מעולה גם עבור לקוחות רבים נוספים מקצועות אני ממליצה בחום לפנות לסייטפלקס, לכל מי שרוצה לשווק את העסק שלו בצורה הכי טובה באינטרנט.