פרופיל החברה

מזער

סייטפלקס הינה חברת פיתוח תוכנה, בניית אתרים ואפליקציות תוכנה מתקדמות, ברמת גימור גבוהה ובהתאמה אישית ללקוח, תוך כדי שמירה על ממשק משתמש קל וידידותי וחווית משתמש יובית המניעה את הגולש לפעולה רצויה, יחד עם עם דגש בכל נושא השיווק האתר באינטרנט.

מטרתנו לספק סטנדרטים גבוהים, תוך ליווי אישי צמוד צעד אחר צעד לאורך כל שלבי הפרויקט. הפרויקט יבוצע בדייקנות ובעמידה במסגרת הזמן. בין שרותינו תמצאו שירות בנייה ועיצוב אתר, בניית פורטלים, פיתוח מייזמים בינלאומיים, בניית עמודי נחיתה, פיתוח אפליקציות פייסבוק, קידום אתרים בגוגל ובפייסבוק. אנו מתחייבים לתת תמיד את הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר.

סייטפלקס, חברה המובילה לא רק בתחומי פעילותה העסקיים כי אם גם בעשייתה הענפה למען הקהילה, מקפידה על מעורבות רצופה בקהילה ומשתדלת לתרום ככל שביכולתה, במגוון רחב של היבטים. המעורבות הזאת נבנית לאורך זמן ובאה לידי ביטוי בתחומי פעילות רבים ומגוונים הנוגעים בכל אחד מאיתנו.

מתן שרות מהיר ואדיב הינו בראש סדר העדיפויות שלנו לכן אנחנו תמיד לשרותכם בטלפון 077-5506586, במייל contact@siteflex.co.il וכמובן במשרדנו בחיפה. אנחנו מזמינים אתכם לבקר את תיק העבודות שלנו, לקרוא מכתבי תודה מלקוחות, ואולי עכשיו זה הזמן הנכון להגיד, צרו עימנו קשר עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות!

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו


טופס פנייה